O nás

Sme radi, že ste si vybrali práve nás, a že Vám môžeme pomôcť pri výbere Vášho pobytu či zájazdu. Ponúkame širokú škálu dovolenkových pobytov, poznávacích, relaxačných a mnohých ďalších zájazdov do Stredomoria a exotických krajín: Mexiko, Kuba, Dominikánska Republika, Jamajka, Seychely a všetky obľúbené stredomorské destinácie.

O kvalite nami poskytovaných služieb svedčia stovky spokojných zákazníkov, ktorých počet každoročne rastie. Sme presvedčení, že aj Vy si z našej ponuky, resp. z ponuky našich obchodných partnerov, ktoré Vám ponúkame, vyberiete a veríme, že spolu strávime príjemné chvíle.

Ponúkame:
– bohaté cestovné skúsenosti a poznatky našich spolupracovníkov
– denne aktualizovanú sústredenú ponuku last minute zájazdov
– dovolenku za jedinečnú cenu od kvalitných renomovaných rakúskych a nemeckých cestovných organizátorov
– najlepšie All inclusive kluby napr. Robinson Club, Aldiana, Magic Life
– okružné cesty, od neformálnych rodinných výletov až po exkluzívne, luxusné,celosvetové výlety na lodi snov – aj na lodiach dcérskej spoločnosti World of TUI – Hapag Lloyd
– klasické letné dovolenky a relaxačné a ozdravovacie Wellness pobyty pre cestujúcich s vlastným autom v Taliansku, Chorvátsku, Rakúsku a v mnohých ďalších krajinách
– individuálne cesty koncipované podľa Vašich osobných predstáv s rezerváciou lietadla, hotela a prenajatého vozidla
– skupinové cesty a incentívne presne podľa Vášho priania pre firmy, spolky a inštitúcie
– obchodné cesty a stimulačné cesty s kompletnou ponukou služieb (full servis)
– najlepší pomer medzi kvalitou a cenou

Kvalita v podobe:
– vysokej profesionality pravidelne školeného odborného personálu
– individuálneho a angažovaného poradenstva
– najmodernejšieho technického vybavenia a zariadenia
– maximálnej kompetencie vo veciach cestovania
– absolútne na zákazníka orientované myslenie a medzičasom všade známy úsmev World of TUI nie je pre všetkých pracovníkov len heslom, ale jednoducho samozrejmosťou.

Náš vysoko kvalifikovaný a spoľahlivý tím pracovníkov je Vaším kompetentným partnerom pre Vašu vysnívanú dovolenku. Iba u nás nájdete osobitný pomer cien a služieb. Prostredníctvom špeciálnych elektronických programov sú kontrolované všetky ponuky rozličných cestovných organizátorov.

Stopercentne naplníme Vaše želanie.

Sme takí veľkí ako World of TUI, aby sme mohli našim zákazníkom ponúknuť nemenný vysoký štandard kvality v obchodnej oblasti a napriek tomu sme „dostatočne malí“, aby sme zabezpečili osobný služobný servis.

Široké spektrum ponuky

Rezervácie letov :
Berúc do úvahy Vašu internú cestovnú zásadu a Vaše obchodné potreby hľadáme stále tú najvýhodnejšiu variantu cesty.

QCM – Quality Check Management :
Jedinečné softvérové riešenie používa na pozadí automatické kontrolné mechanizmy, zabezpečujúce najvyváženejší pomer cien a služieb rezervovaných ciest. Odborne nazývaný „Roboter“. „Roboter“ - tarifná skúška
– zasahuje okrem pravidelne publikovaných taríf aj do koncernu vlastného cestovného, aby bolo krátko pred odletom skontrolované, či bola použitá najnižšia tarifa.

Čakacie listiny :
Aj v tomto prípade „Roboter“ kontroluje už existujúce čakacie listiny a neustále samostatne zisťuje voľné miesta. Akonáhle dôjde k potvrdeniu lepšej alternatívy, je táto alternatíva okamžite oznámená nášmu pracovníkovi prostredníctvom systému.

Profily zákazníkov :
Pri uskutočnených rezerváciách zisťuje „Roboter“, či boli zohľadnené zverené cestovné zásady, želané rezervácie miest na sedenie, špecifické želania ohľadom jedlo a mnohé ďalšie. V prípade potreby adekvátne upraví rezerváciu.

Crossticketing :
V systéme kontroluje „Roboter“ existujúce rezervácie tých istých zákazníkov a pokúsi sa docieliť lepšiu celkovú cenu z kombinácii viacerých rezervácií.